fbpx

VEEBILEHE UUENDAMINE - ANNA OMA LEHELE UUS NÄGU!

Muudame Su olemasoleva veebisaidi kiiremaks, ilusamaks ja efektiivsemaks. Ja me ei piirdu vaid disainiuuendusega. Kui kord juba Su lehe ette võtame, siis teeme seda õigesti!

Optimeerime selle otsingumootorite jaoks (SEO) ning likvideerime kõik kasutajakogemust (UX) rikkuvad vead. Teeme kõike, et muuta see just selliseks, nagu vaja! Teenuse hind sõltub sellest, mida täpselt vaja teha on. Seega, lihtsalt saada meile oma kodulehe aadress ja vastame sulle hinnaga.

TELLI TEENUS
Veebilehe uuendamise protsess.

SEO AUDIT

Kui Sinu lehekülg ei tõuse millegipärast otsingumootorites mitte kuidagi arvestatavale kohale, siis põhjuseid selleks võib olla palju. Pealtnäha väikesed ja tähtsusetud vead võivad olla just need, mis takistavad Sinu veebilehte tõusmas Google otsingus esi kümne hulka. Nendeks võivad olla:

  • veebilehe vale ülesehituse (SEO mõistes),
  • sisutekstid, mis jäävad "nõrgaks",
  • pildid, mis vajaksid optimeerimist,
  • või siis hoopis mingi tundmatu probleem.

Misiganes tõkke ees Sa ka ei seisaks, jäta selle ületamine meie hooleks! Otsime üles kõik probleemsed kohad ja soovitame vajaminevaid parandusi.

Ja juhul kui auditist ei piisa ning vajad kedagi, kes ise käed külge paneks ja Su lehe SEO-ga seotud toimingud ära teeks, siis võime ka selle kohustuse enda hoolde võtta!

Lihtsalt anna teada ja otsime koos lahenduse.

TELLI TEENUS
Mees näpuga otsingut teostamas.

UX AUDIT

Avaldame Sulle väikese saladuse: meie tiim koosneb kasutajakogemuse disaineritest. Ja kuna kasutaja on kuningas, siis peame veenduma, et hea kasutajakogemus oleks alati tagatud. Miks muidu rõhutame igal vabal võimalusel UX tähtsusele?

Et Sina sellise olulise, kuid tihti liiga vähe tähelepanu saava põhjuse tõttu kliente ei kaotaks, pakume seda teenust ka Su lehele. Aga mida see täpselt tähendab?

Lihtne, vaatame Sinu lehe kriitilise pilguga üle ning otsime üles kohad, kus selle kasutajad "hätta jäävad". Seejärel anname Sulle soovitusi, kuidas probleemseid kohti likvideerida võiks.

Ja kui sellest ka ei piisa, siis läheb asi eriti tõsiseks! Otsime üles Su ettevõtte "ideaalse" kliendi ning viime tema abil läbi testimised, mille katsealuseks saab olema Sinu lehekülg. Selline meetod toob päevavalgele ka kõige kangekaelsemad probleemid.

TELLI TEENUS
Mees markeriga kirjutamas.

VEEBILEHE OPTIMEERIMINE

Sul on hea majutus aga leht avaneb ikkagi millegipärast aeglaselt? Siis võib põhjuseks olla lehe vale või puudulik optimeerimine.

Maakeeli: Su leht on küll püsti pandud, aga "seisab karkudel" - on täis topitud üleliigset koodi (mis pole isegi "kokku pakitud"), pildid on vales formaadis ja liiga suured, või on lihtsalt lehel midagi katki. Kõik see aeglustab lehe toimimist!

Sel juhul vajab Su leht hädasti optimeerimist/korrastamist! Ja see on taas probleem, millega Sind aidata saame! Parandame vead ja muudame vana Lada tuunitud Ferrariks.

NB! Tahad teada, kas Su lehel esineb probleeme? Kontrolli siit: GTmetrix. Kui Sul on millegi osas kahtlusi, võid ka julgelt meiega ühendust võtta.

TELLI TEENUS
Klotsid ja luup.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

ALUSTAME KOOSTÖÖD?

KIRJUTA MEILE Läptopil kirjutamine.