Privaatsuspoliitika

EasyWeb.ee (Easy Web Solutions OÜ) jaoks on veebilehe külastajate privaatsus tähtis. See privaatsuspoliitika dokument kirjeldab andmeid, mida me kogume ning nende meiepoolset kasutamist.

Kui teil tekib lisanduvaid küsimusi meie privaatsuspoliitika kohta, võtke meiega julgesti ühendust.

Teie nõusolek privaatsuspoliitika tingimustega

Meie veebilehte kasutades nõustute te meie privaatsuspoliitika tingimustega.

Milliseid isikuandmeid me kogume

Kui võtate meiega ühendust, on võimalik, et edastate meile järgnevat informatsiooni:

 1. Teie nimi.
 2. Teie e-maili aadress.
 3. Teie telefoni number.
 4. Teie sõnumi sisu.
 5. Muu informatsioon, mida meiega jagate.

Kuidas me teie andmeid kasutame

Kogutud informatsiooni kasutame selleks, et:

 1. Hallata ja hooldada meie veebilehte.
 2. Arendada, personaliseerida ja laiendada meie veebilehte.
 3. Mõista ja analüüsida seda, kuidas te meie veebilehte kasutate.
 4. Arendada uusi tooteid, teenuseid või parandada nende funktsionaalsust.
 5. Teiega suhelda, et jagada informatsiooni uuenduste, pakkumiste jms kohta.
 6. Saata teile e-maile.
 7. Tuvastada ja ennetada pettuseid.

Logifailide kasutamine

Easyweb salvestab veebilehe külastajate kohta logifaile. Tegu on standardse protseduuriga, mida tehakse lehe külastatavuse ja külastajate käitumise analüüsimiseks. Logifailide kogutud teave sisaldab Interneti-protokolli (IP) aadresse, brauseri tüüpi, Interneti-teenuse pakkujat (ISP), kuupäeva ja kellaaega, saabumis- / väljumislehti ja klikkide arvu.

Saadud teave ei ole kuidagi seotud informatsiooniga, mis on isikut tuvastav. Logifailidest saadud infot kasutatakse trendide analüüsimisel, lehekülje administreerimisel, lehe külastajate käitumise jälgimisel ning demograafilise informatsiooni kogumisel.

Miks me kasutame “küpsiseid”

Nagu iga teinegi veebisait, kasutab Easyweb 'küpsiseid'. Küpsiseid kasutatakse informatsiooni, sealhulgas külastajate eelistuste ja veebisaidil külastatud lehtede salvestamiseks. Seda tehakse külastaja kasutajakogemuse parandamiseks, kohandades meie veebilehe sisu vastavalt külastaja brauseri tüübile ja / või muule teabele.

GDPR andmekaitseõigused

Soovime olla kindlad, et olete kõigist oma andmekaitseõigustest teadlik. Igal lehe kasutajal on õigus järgmistele tingimustele:

 • Juurdepääsuõigus - teil on õigus nõuda oma isikuandmete koopiaid.
 • Õigus teabe parandustele - teil on õigus nõuda, et parandaksime teie arvates ebatäpse teabe. Samuti on teil õigus nõuda, et täiendaksime teavet, mis on teie arvates puudulik.
 • Kustutamisõigus - teatud tingimustel on teil õigus nõuda, et me kustutaksime teie isikuandmed.
 • Andmete töötlemise piiramise õigus - teatud tingimustel on teil õigus nõuda, et me piiraksime teie isikuandmete kasutamist.
 • Õigus vaidlustada isikuandmete kasutamine - teatud tingimustel on teil õigus vaidlustada teie isikuandmete salvestamine ja kasutamine.
 • Õigus andmete teisaldatavusele - teatud tingimustel on teil õigus nõuda, et me edastaksime kogutud andmed teisele organisatsioonile või otse teile.

Lapse andmed

Kui meil on kahtlus, et me töötleme alla 13-aastase isiku andmeid, eemaldame selle isiku andmed kõigist meie andmebaasidest.

Muudatused privaatsuspoliitikas

Meil on õigus vajadusel teha käesolevale privaatsupoliitikale muudatusi. Pärast privaatsuspoliitika uuendamist muudame me selle allosas paiknevat värskendamise kuupäeva. Teie jätkuvat lehe külastamist ja kasutamist pärast poliisi uuendamist käsitleme me kui vaikivat nõusolekut muudatustega.

Viimati muudetud: 06.07.2020