Veebilehe haldus

Me ei taha, et meie kliendid peaks oma kodulehe haldamise pärast igapäevaselt muretsema. Valides EasyWebi veebilehe halduse paketi, jätad oma veebisaidi "tervise" meie mureks.

KLIENDID, KELLE LEHTI HALDAME
Nullist veebilehe logo
BoostYourself logo
GraceFit logo
Equa logo

Kui otsustad meiega koostööd teha, anname Sulle lubaduse: Sina oma veebilehe tehnilise poole pärast muretsema ei pea! Teeme ära kõik vajaliku, et Su leht töötaks nii nagu peab.

NB! Haldame ainult Wordpress baasil veebilehti!

Miks valida EasyWeb kodulehe halduse pakett?

Kodulehe haldamine sisaldab tihti endas palju enamat, kui lihtsalt kord kuus pluginate uuendamist. Haldamisel teostame vigade likvideerimist ja väiksemaid arendustöid. Eesmärgiks on hoida Sinu veebileht tehniliselt korras, kaasaegne ja turvaline.

Et tagada Sulle parim teenus, paneme suurt rõhku sellistele asjadele nagu:

Kättesaadavus. Teame kui oluline on veebilehe halduse puhul arendaja/haldaja kättesaamine. Kui ikka kiiremas korras on vaja midagi muuta või korda teha, siis muutub väga tülikaks, kui pead pidevalt lehte haldava kontaktisiku järgi ootama, sest ta ei vasta õigel ajal!

Seepärast anname sulle ligipääsu meie kliendiportaalile, mille kaudu saad alati kiiresti ja mugavalt meiega ühendust - vastame enamasti 1 tunni jooksul (tihti isegi minutite jooksul).

Läbipaistvus. Meile on oluline, et Sa teaks, mida me su lehel teeme! Kui selgub, et lehel osutub vajalikuks mõni suurem arendustöö, anname Sulle sellest eelnevalt teada ja arutame ka alati kõik läbi. Ükski arve ei tule Sulle kunagi üllatusena!

Kaasamõtlemine. Omades on 12+ aastat kogemust internetiturunduse valdkonnas (turundus, UX, SEO), ei karda me oma kliendiga kaasa mõelda ning uuendusi ja muudatusi soovitada kui leiame, et nendest võiks sinu kodulehel kasu olla. Tulemusena kasvab Sinu äri ja võidad uusi kliente!

Tasuta konsultatsioonid. Meie kodulehe haldamise pakett tagab selle, et soovi korral saad täiesti tasuta meiega koos oma veebilehte analüüsida (mida täiendada, muuta või parandada)! See tähendab seda, et teeme Sinuga videokõne, kus jagame Sulle oma teadmisi ja kogemusi, ilma, et selle eest meeletuid summasid peaksid välja käima!

22% soodsam arendus. Oma püsiklientidele pakume me tavalisest soodsamat arendusteenust. See tähendab, et teeme Sulle lausa 22% soodustust (45 euro asemel küsime Sinu käest vaid 35 eurot tunnis).

Uuendused ja parandused. Loomulikult teostame ka regulaarseid pluginate ja Wordpressi uuendamisi. Juhul kui nende uuenduste käigus midagi katki peaks minema (mõni plugin "lõhub" lehel midagi ära), teeme me selle tasuta korda.

Tähelepanu: suuremahuliste arendus- ja parandustööde puhul rakendub arenduskulu!

Haldusteenuse hind:

100€ kuus

VÕTA ÜHENDUST