Kodulehe tegemine

Tere tulemast meie kodulehe tegemise lehele!

Selle asemel, et siin pikalt seletada, kui ilusaid ja vingeid lehti me loome, anname Sulle hoopis lubaduse:

Teeme Sulle kodulehe, mis toob rohkem kliente!

Muidugi loome Sulle ka ilusa lehe, aga oleme aru saanud, et ainult ilusast disainist ei piisa!

Kodulehe abil oma äri kasvatamiseks peaksid sa keskenduma vaid ühele - Sinu lehe külastajale! Sellest, millise kogemuse ta lehelt saab, sõltub, kas võidad endale uue kliendi või mitte. Tahaksid ju ikkagi, et see potentsiaalne klient ka päriselt Sinu lehel oste ja päringuid teeks?!

Aga kuidas siis valmib koduleht, mis toob Sulle rohkem kliente?

Selleks järgime 7-sammulist protsessi, mille tulemusena valmiv veebileht on just see, mida vajad!

7 sammu veebileheni, mis müüb

Aja jooksul oleme välja töötanud metoodika, mis annab kogu arendusprotsessile kindla struktuuri ja garanteerib sedasi suurepärase tööefektiivsuse ja lõpptulemuse.

1

Mõistmine

Selles etapis teeme sinuga tihedalt koostööd, et mõistaksime sinu äri tegevusvaldkonda, sinu kliente ja isegi konkurente. Seejärel loome konkreetse plaani, kuidas sinu äri eesmärke saavutada.

2

Ülesehitus

Paneme viimse detailini paika veebisaidi struktuuri, kus igal leheküljel on kindel eesmärk. Sellega tagame Sinu veebilehel ülesehituse, kus kõik lehed moodustavad ühtse, läbimõeldud ja loogilise süsteemi.

UX

3

Kasutajakogemus

Selles faasis mõtleme põhjalikult läbi kasutajate võimalikud teekonnad veebisaidil. Eesmärgiks on kujundada iga leht nii, et see oleks nii kasutajasõbralik kui võimalik ja suunaks lehe külastaja soovitud sihtpunkti.

4

Sisuloome

Teeme koostööd sisuloojatega, kes aitavad kirjutada turunduslikult läbimõeldud sisutekste. Tulemusena valmivad sinu kodulehele tekstid, mis on suunatud müüma.

5

Disain

Sinu veebilehe lõpliku kujunduse loob kasutajakogemuse disainer, kes on vilunud nii graafilise disaini kui ka turunduse alal.

6

Arendus

Nüüd paneme kogu pusle kokku. Töö käigus viime läbi ka testimisi - see garanteerib kvaliteetse ja 100% töötava lõpplahenduse.

7

Optimeerimine ja lansseerimine

Anname veel viimase lihvi, optimeerides veebilehe kiiruse ja SEO jaoks. Tõstame lehe laivi ja veendume, et kõik töötaks just nii nagu peab.

VÕTA ÜHENDUST

Teeme asjad Sulle lihtsaks

Meile on oluline see, et saaksid pärast lehe valmimist ise oma kodulehte hallata. Seepärast kasutame kodulehe arendamiseks WordPressi, mis on üks populaarsemaid sisuhaldussüsteeme maailmas. Paigaldame lehele ka haldamist lihtsustava mooduli ja seadistame kõik nii, et sisu muutmine oleks Sinu jaoks lihtne ja muretu protsess.

Meile ei meeldi niisama istuda ja lasta Sul üksi veebilehega seonduvaid probleeme lahendada. Omades 12+ aastast kogemust, aitame Sul kodulehega seonduvalt teha õigeid ja tulemusi toovaid otsuseid ja pakume vajadusel välja alternatiivseid lahendusi.

Kui minna siit veel samm edasi, siis soovi korral saad 100% “käed vabaks” lahenduse. See tähendab, et võtame enda õlule kogu projekti ja mõtleme otsast lõpuni kõik ise välja. Sul jääb üle vaid oodata, kuni Su uus, töötav ja efektiivne koduleht valmis on.

Selline võiks olla ka Sinu koduleht...

EasyWeb valmistatud lehedTUTVU TEHTUD TÖÖDEGA

Sinu investeering

Veebilehte ei tohiks mitte kunagi lugeda kulude alla. Tegu on investeeringuga, mis aitab Su ettevõttel kasvada!

Kui suure investeeringuga pead arvestama meilt kodulehte tellides?

Keskmiselt algab kodulehe tegemise hind 1200 eurost. Ilmselgelt aga on iga projekt erinev ja seetõttu ka hind varieeruv.

Kui soovid teada, kui palju Sinu koduleht maksma võiks minna, kirjuta meile ja räägi oma mõtetest ja soovidest. Vastame sulle meiepoolse hinnapakkumisega. Soovi korral võid kasutada ka meie hinnapäringu vormi.

Meie garantii Sinule

Kuna teame kui palju väärtust me Sulle ja Sinu ettevõttele pakkuda suudame, oleme kerge südamega valmis andma garantii:

Kui sa mingil põhjusel ei ole pärast esimest sammu (Mõistmine) meie tööga, tegutsemise või suhtumisega rahul, tagastame Sulle 100% Sinu tehtud sissemakse.

100% raha tagasi garantii
VÕTA ÜHENDUST
EASYWEB KLIENDID
Irontec veebilehe logo
Nullist veebilehe logo
BoostYourself logo
GraceFit logo
Equa logo

Meie loodud kodulehti iseloomustab

Võibolla tahad natukene detailsemalt teada, millele Sulle veebilehte luues tähelepanu pöörame? Meie loodud kodulehti iseloomustab:

  • Ainulaadne ja pilkupüüdev disain. 100% originaalsed sisulehed, mille loomisel pole kasutatud valmismalle. Graafilise disaineri kujundatud lehed on omanäolised ning kasutatud on ainult litsentsiga pilte ja graafikat.
  • 100% kõikidele ekraanidele kohanev disain. Veebileht, mis on kasutajasõbralik nii mobiiltelefoni, tabi kui ka arvutiekraanil.
  • Kasutajakogemuse standarditele vastav struktuur. Läbimõeldud ja intuitiivne veebisait, mida on lehe külastajal lihtne ja mugav kasutada. Seejuures on iga sisuleht kujundatud nn suuremat pilti ja kodulehe eesmärki arvesse võttes.
  • Kiiresti avanevad leheküljed. Puhta koodiga kerged lehed, mis saavutavad tippskoore populaarsemate kiiruse testimiseks mõeldud tööriistadega (GTmetrix, Pingdom Tools, Google PageSpeed Insights jne).
  • Turvalisus. Pöörame väga palju rõhku veebilehe turvalisusele. Selleks kasutame lisaturvalisuse mooduleid ja loome turvakoopiad. Oluline on ka see, et su kodulehte külastades oleks kohe näha, et tegu on turvalise veebilehega. Seega hoolitseme selle eest, et Su veebisaidi aadress algaks HTTPS-iga.
  • Analüütika. Kui soovid oma lehe kohta analüütikat koguda, seome lehe ka selliste analüütika tööriistadega nagu Google Analytics ja Google Console.
  • SEO sõbralik. Veebilehti luues pöörame erilist tähelepanud otsingumootoritele optimeerimisele (SEO). Hoolitseme alati selle eest, et Sinu sait oleks korrektse SEO struktuuriga ja kasutaks õigeid märksõnu.
  • Lihtne hooldada ja uuendada.
  • Tasuta tugi pärast lehe valmimist. Me ei kao lihtsalt ära, vaid aitame ja juhendame seni, kuni veebsait töötab täpselt nii nagu vaja.
VÕTA ÜHENDUST