fbpx

TEEME SULLE KODULEHE, MIS TOOB ROHKEM KLIENTE!

Muidugi loome Sulle ka ilusa lehe, aga oleme aru saanud, et ainult ilusast disainist ei piisa!

Kodulehe abil oma äri kasvatamiseks peaksid sa keskenduma vaid ühele - Sinu lehe külastajale! Sellest, millise kogemuse ta lehelt saab, sõltub, kas võidad endale uue kliendi või mitte. Tahaksid ju ikkagi, et see potentsiaalne klient ka päriselt Sinu lehel oste ja päringuid teeks?!

Aga kuidas siis valmib koduleht, mis toob Sulle rohkem kliente?

Selleks järgime 7-sammulist protsessi, mille tulemusena valmiv veebileht on just see, mida vajad!

7 SAMMU VEEBILEHENI MIS MÜÜB

Aja jooksul oleme välja töötanud metoodika, mis annab kogu arendusprotsessile kindla struktuuri ja garanteerib sedasi suurepärase tööefektiivsuse ja lõpptulemuse.

 • 01

  MÕISTMINE

  Selles etapis teeme sinuga tihedalt koostööd, et mõistaksime sinu äri tegevusvaldkonda, sinu kliente ja isegi konkurente. Seejärel loome konkreetse plaani, kuidas sinu äri eesmärke saavutada.

 • 02

  ÜLESEHITUS

  Paneme viimse detailini paika veebisaidi struktuuri, kus igal leheküljel on kindel eesmärk. Sellega tagame Sinu veebilehel ülesehituse, kus kõik lehed moodustavad ühtse, läbimõeldud ja loogilise süsteemi.

 • 03

  KASUTAJAKOGEMUS

  Selles faasis mõtleme põhjalikult läbi kasutajate võimalikud teekonnad veebisaidil. Eesmärgiks on kujundada iga leht nii, et see oleks nii kasutajasõbralik kui võimalik ja suunaks lehe külastaja soovitud sihtpunkti.

 • 04

  SISULOOME

  Teeme koostööd sisuloojatega, kes aitavad kirjutada turunduslikult läbimõeldud sisutekste. Tulemusena valmivad sinu kodulehele tekstid, mis on suunatud müüma.

 • 05

  DISAIN

  Sinu veebilehe lõpliku kujunduse loob kasutajakogemuse disainer, kes on vilunud nii graafilise disaini kui ka turunduse alal.

 • 06

  ARENDUS

  Nüüd paneme kogu pusle kokku. Töö käigus viime läbi ka testimisi - see garanteerib kvaliteetse ja 100% töötava lõpplahenduse.

 • 07

  OPTIMEERIMINE JA LANSSEERIMINE

  Anname veel viimase lihvi, optimeerides veebilehe kiiruse ja SEO jaoks. Tõstame lehe laivi ja veendume, et kõik töötaks just nii nagu peab.

Naise käed läptopil trükkimas.
VÕTA ÜHENDUST

TEEME SULLE ASJAD LIHTSAKS!

Meile on oluline see, et saaksid pärast lehe valmimist ise oma kodulehte hallata. Seepärast kasutame kodulehe arendamiseks WordPressi, mis on üks populaarsemaid sisuhaldussüsteeme maailmas. Paigaldame lehele ka haldamist lihtsustava mooduli ja seadistame kõik nii, et sisu muutmine oleks Sinu jaoks lihtne ja muretu protsess.

Meile ei meeldi niisama istuda ja lasta Sul üksi veebilehega seonduvaid probleeme lahendada. Omades 12+ aastast kogemust, aitame Sul kodulehega seonduvalt teha õigeid ja tulemusi toovaid otsuseid ja pakume vajadusel välja alternatiivseid lahendusi.

Kui minna siit veel samm edasi, siis soovi korral saad 100% “käed vabaks” lahenduse. See tähendab, et võtame enda õlule kogu projekti ja mõtleme otsast lõpuni kõik ise välja. Sul jääb üle vaid oodata, kuni Su uus, töötav ja efektiivne koduleht valmis on.

SELLINE VÕIKS OLLA KA SINU KODULEHT

 • VIV Living esilehe disain.
 • Timberbalt kodulehe avaleht.
 • Irontec OÜ esileht.
 • MindDance kodulehe avaleht.
 • Holistikud veebilehe avaleht.
 • Chaga Health maandumisleht.
 • CLTHouse koduleht.
Naise käed läptopil trükkimas.
VÕTA ÜHENDUST

SINU INVESTEERING

Veebilehte ei tohiks mitte kunagi lugeda kulude alla. Tegu on investeeringuga, mis aitab Su ettevõttel kasvada!

KUI SUURE INVESTEERINGUGA PEAD ARVESTAMA MEILT KODULEHTE TELLIDES?

Keskmiselt algab kodulehe tegemise hind 1200 eurost. Ilmselgelt aga on iga projekt erinev ja seetõttu ka hind varieeruv.

Kui soovid teada, kui palju Sinu koduleht maksma võiks minna, kirjuta meile ja räägi oma mõtetest ja soovidest. Vastame sulle meiepoolse hinnapakkumisega.

Mündid klaaspurgis.
Mees telefonil toimetamas.

MEIE GARANTII SINULE

Kuna teame kui palju väärtust me Sulle ja Sinu ettevõttele pakkuda suudame, oleme kerge südamega valmis andma garantii:

Kui sa mingil põhjusel ei ole pärast esimest sammu (Mõistmine) meie tööga, tegutsemise või suhtumisega rahul, tagastame Sulle 100% Sinu tehtud sissemakse.

MEIE LOODUD KODULEHTI ISELOOMUSTAB

Võibolla tahad natukene detailsemalt teada, millele Sulle veebilehte luues tähelepanu pöörame? Meie loodud kodulehti iseloomustab:

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

ALUSTAME KOOSTÖÖD?

KIRJUTA MEILE Läptopil kirjutamine.