fbpx

MIS TEEB MEIE TURUNDUSE ERINEVAKS?

Meile on oluline, et Sa ei maksaks “turunduse” eest teadmata, kas see sulle ka mingit kasu toob. Tahame, et sa näeks reaalseid tulemusi!

Seega on meie pakutav teenus järgmine:

Paneme koos Sinuga paika kindla eesmärgi ja esitame arve alles siis, kui oleme selle saavutanud!

See tähendab, et anname Sulle võimaluse teenust riskivabalt “testida” ning maksta alles siis, kui näed tulemusi!

AGA KUS ON KONKS?

Ei mingit konksu!

Kui me ei suuda kokkulepitud tingimust täita, ei küsi me turunduse eest sentigi! Lihtsalt surume käed ja lähme oma teed!

Meile lihtsalt ei meeldi pakkuda mingit umbkaudset teenust, kus pole võimalik isegi tulemusi hinnata - meile tundub see ebaeetiline!

Sa ei maksaks ometi müürsepale lootuses, et ta sulle müüri laoks. Sa maksad talle kindlas teadmises, et ta seda ka teeb! Miks peaks see siis turunduses teisiti olema?

PIIRATUD KOHTADE ARV

Me ei saa seda pakkumist aga teha igavesti - meie turundusteenus tuleb teatud kohtade arvuga! Kui oleme piisava arvu kliente leidnud, siis kas ütleme lihtsalt edaspidi huvilistele ära või võtame selle pakkumise maha!

Juhul kui soovitame sulle turunduseks olulisi lahendusi või muudatusi veebilehel ja sa neist keeldud, siis meie lahendus sulle ei sobiks!

Kui aga oma ettevõttesse investeerimine sind ei heiduta ja tahad, et keegi Sinu eest turunduse osa ära teeks, siis kirjuta meile ja räägime lähemalt.

MIDA MEIE TURUNDUSTEENUS SISALDAB

MIDA MEIE TURUNDUS EI SISALDA

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

ALUSTAME KOOSTÖÖD?

KIRJUTA MEILE Läptopil kirjutamine.