Kasutajatingimused

Need tingimused kirjeldavad Easy Web Solutions OÜ veebilehe www.easyweb.ee kasutamise reegleid ja eeskirju.
Seda veebilehte kasutades eeldame, et nõustute nende tingimustega. Ärge jätkake EasyWebi kasutamist, kui te ei nõustu järgima kõiki sellel lehel välja toodud tingimusi.

Küpsised

Parema teenuse pakkumiseks kasutame küpsiseid. EasyWeb veebilehte kasutades nõustute küpsiste kasutamisega kooskõlas Easy Web Solutions OÜ privaatsuspoliitikaga.

Enamik interaktiivseid veebilehti kasutab küpsiseid, et iga külastuse kohta andmeid koguda. Meie kasutame küpsiseid selleks, et muuta veebileht külastaja jaoks lihtsamaks ja meeldivaks.

Litsents

Juhul, kui ei ole märgitud teisiti, kuuluvad Kõik EasyWeb kodulehel leiduvate materjalide omandiõigused Easy Web Solutions OÜ-le. Kõik omandiõigused on kaitstud. Teil on õigus neid materjale kasutada vaid kooskõlas antud tingmuste ja reeglitega.

Te ei tohi:
• Avaldada EasyWeb materjali kuskil mujal
• EasyWeb veebilehel leiduvat materjali müüa ega rentida
• EasyWeb veebilehel leiduvat materjali dubleerida või kopeerida

Käesolev leping algab tänasest kuupäevast.

Sisu vastutus

Me ei vastuta teie veebilehel kuvatava sisu eest. Nõustute kaitsma meid kõigi teie veebisaidile esitatavate nõuete vastu. Ühtegi viidet ei tohi ilmuda veebilehele, mida võib tõlgendada laimavana, ropuna, kriminaalsena või mis rikub muul viisil kolmandate osapoolte õigusi.

Teie privaatsus

Palun tutvuge meie privaatsuspoliitikaga.

Õiguste reserveerimine

Jätame endale õiguse nõuda kõigi meie veebilehele suunavate linkide eemaldamist. Te nõustute nõudmise korral viivitamatult eemaldama kõik meie veebilehele suunavad lingid. Samuti jätame endale õiguse neid tingimusi igal ajal muuta. Pidevalt meie veebilehele viidates nõustute neid tingimusi järgima.

Linkide eemaldamine meie veebilehelt

Juhul, kui leiate meie veebilehelt lingi, mis on mingil põhjusel solvav, võite igal ajal meiega ühendust võtta ning meid sellest teavitada. Arvestame linkide eemaldamise palvetega, kuid me ei ole kohustatud linke eemaldama või teile otse vastama.

Me ei vastuta veebilehel oleva teabe õigsuse eest. Me ei taga selle täielikkust ega täpsust; samuti ei saa me tagada, et veebileht jääb kättesaadavaks.

Kohustustest loobumine

Miski siin tingimustes ja reeglites ei:
• Piira ega välista meie või teie vastutust pettuse või valeandmete esitamise eest
• Piira meie ega teie kohustusi viisil, mis pole kohalduva seadusega lubatud

Kui veebilehel olevat teavat pakutakse tasuta, ei vastuta me võimaliku kahjumi või kahjustuste eest.

Viimati muudetud 06.07.2020