fbpx

KES ME OLEME

EasyWeb on 2020 loodud ettevõte, mis on oma lühikese eksistentsi jooksul suutnud nii mõndagi ära teha.

Nüüdseks oleme juba loonud veebilahendusi rohkem kui 50-le kliendile ja meie püsiklientide hulka kuuluvad sellised ettevõtted nagu BoostMe, Nullist, GraceFit, SeiCom, Chaga Health ja Equa.

KUIDAS ME SIND AITAME

Pakume erinevaid lahendusi, mis aitavad Sinu äril kasvada:

  • Vajad pühendunud tiimi, kes ka päriselt kaasa mõtleks ning pakuks lahendusi, mis aitaks Sinu lehe eesmärke saavutada? Siis aitame Sind sellega!
  • Vajad disini, mis on nii ilus, kui ka kasutajasõbralik? Aitame Sind!
  • Vajad kedagi, kes looks Sulle veebilehe vastavalt kasutajakogemuse standarditele või kontrolliks Sinu olemasoleva lehe kasutajasõbralikkust? Kogu me tiim koosneb kasutajakogemuse disaineritest!
  • Vajad abi internetiturunduses? Meil on teadmised!

TUTVU MEIE TIIMIGA

Jüri Heinaste pilt.

JÜRI HEINASTE

Jüri võib sulle tundide viisi rääkida SEOst, internetiturundusest ja ostupsühholoogiast. Olles selle valdkonnaga tegelenud rohkem kui 12 aastat, on tal olemas nii oskused kui ka kogemused, et aidata sul jõuda oma eesmärkideni.

Silver Pilt pilt.

SILVER LASS

Silveri hea analüüsioskus ning võime sinu äri probleeme mõista ja neid lahendada on meie tiimis olulisel kohal, et tulemuseks oleks võimalikult praktiline, kasutajasõbralik ja oma funktsiooni täitev lahendus.

Georg Luik pilt.

GEORG LUIK

Georgi eriliseks andeks on võime õpitut kiiresti omandada ja praktikas kasutusele võtta. Hea kuulajana saab ta sinu ärivajadustest hästi aru ja oskab kiiresti leida optimaalse viisi, kuidas asjad sinu jaoks paremaks muuta.

Margarita pilt.

MARGARITA SOBRAK

Rita on EasyWebi disainer. Ta kasutab oma kujutlusvõimet ja loomingulisi oskusi, et luua kaunis ja funktsionaalne kujundus Sinu veebilehele, posterile, visiitkaardile või ükskõik millisele tootele, mille edu juures on tähtsal kohal maitsekas ja läbimõeldud disain.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

ALUSTAME KOOSTÖÖD?

KIRJUTA MEILE Läptopil kirjutamine.