Hinnapäring

Kodulehe valmistamise hind sõltub lahenduse ja disaini keerukusest ja üldisest töö mahust. Alloleva päringuvormi kaudu saad oma soovid meieni edastada. Vastame Sulle meiepoolse hinnapakkumisega hiljemalt 1 tööpäeva jooksul.

1. Tee valikud
2. Saada päring
Unikaalsete sisulehtede arv;
1 sisuleht;
2 sisulehte;
3 sisulehte;
4 sisulehte;
5 sisulehte;
6 sisulehte;
7 sisulehte;
8 sisulehte;
9 sisulehte;
10 sisulehte;
10+ sisulehte;
null(0)
&
Keelte arv kokku;
1 keel;
2 keelt;
3 keelt;
4 keelt;
5 keelt;
üle 5 keele
&
E-pood;
Ei soovi;
Jah, kuni 10 toodet;
Jah, 10+ toodet
Teenused;
Kasutajasõbralik disain;
Kiiresti avanevad lehed;
Mobiilisõbralikkus;
HTTPS/SSL paigaldamine;
Lihtne SEO;
Haldamist lihtsustav moodul
&
SEO teenused;
Põhjalik SEO;
Märksõnade otsimine - 20 sõna;
SEO audit
&
Kasutajakogemus;
Kasutajakogemuse testimine;
UX audit
&
Analüütika;
Google Analytics / Console sidumine;
Facebook Pixel lehele lisamine
&
Muu;
Veebilehe kiiruse optimeerimine;
Pildipanga kasutus;
Veebilehe haldamine;
Lisaturvalisus;
Lehekülje backup;
GMB konto loomine ja seadistamine
This is a block of text. Double-click this text to edit it.
+

Unikaalsete sisulehtede arv

Sisulehtedeks on näiteks avaleht, galerii, teenused, kontaktileht, portfoolio jmt. Kõigil neil on enamasti omapärane kujundus ja funktsionaalsus. Lehed, mis kasutavad ühtlast disainimalli, (nt e-poe tootelehed, blogi postitused) unikaalsete sisulehtede alla ei kuulu.

Keelte arv kokku

Mitme erineva keele vahel saab Sinu veebisaidi külastaja valida?

Mitmekeelse veebisaidi jaoks paigaldame eraldi mooduli. NB! Tõlketöid meie ei teosta.

E-pood

E-poe arendamise maksumus sõltub lahenduse keerukusest (toodete arvust, filtrisüsteemist, liidestamisest teiste tarkvaradega). Meie loodud e-poed on üles ehitatud WooCommerce platvormile.

Kasutajasõbralik disain

Veebisait on üles ehitatud järgides kasutajakogemuse disaini põhimõtteid.

St, lehe külastajale on tehtud asjad mugavaks, lihtsaks ja loogiliseks. Oma mugavustsoonis tegutsev kasutaja teeb lehel suurema tõenäosusega tehinguid.

Kiiresti avanevad lehed

Veebisaidil olevad leheküljed on optimeeritud kiiresti avanevaks.

Aeglaselt avanevad veebilehed ärritavad külastajat ja suureneb tõenäosus, et nad liiguvad edasi hoopis Sinu konkurendi lehele. Samuti on lehe kiirus oluline SEO juures - Google annab otsingutulemuses eelise kiiresti avanevatele veebisaitidele.
 

Mobiilisõbralikkus

Veebisait on kohandatud kõikide ekraanisuuruste (arvuti, tahvelarvuti, mobiil) jaoks.

HTTPS/SSL paigaldamine

HTTPS ühendus võimaldab veebilehtedel turvaliselt edastada tundlikku infot nagu nt krediitkaardi nr, pangaandmed ja sisselogimisandmed.

Turvaline HTTPS ühendus on väga oluline ka SEO juures, sest Google eelistab otsingutulemuste järjestamisel turvaliseks seadistatud veebisaite.

Lihtne SEO

Veebisaidil on teostatud lehesised SEO tööd (semantiline kood, piltide alt-tekstid, pealkirjade ja tekstide kohandamine SEO jaoks).

Haldamist lihtsustavad moodulid

Veebilehe haldamine on tehtud Sinu jaoks lihtsamaks, kasutades spetsiifilisi mooduleid.

Põhjalik SEO

Nii lehesisesed kui ka -välised SEO tööd (semantiline kood, piltide alt-tekstid, pealkirjade ja tekstide kohandamine SEO jaoks, märksõnade analüüs ja otsing, võimalusel lehele saabuvate linkide hankimine).

Märksõnade otsimine

Sinu tegevusvaldkonnas oluliste otsingumärksõnade otsimine spetsiaalse tööriista abil.

Õigetele märksõnadele rõhumine veebisaidi tekstides suurendab Sinu lehe külastatavust.

SEO audit

Sinu veebisaidi SEO põhjalik analüüs. Selgitame välja kõik SEO-ga seonduvad vead Sinu veebisaidil ja pakume välja lahendused.

Kasutajakogemuse testimine

Ehk UX testimine, aitab välja selgitada probleemid ja takistused, millega külastajad Sinu veebilahenduse kasutamisel silmitsi seisavad. Sisaldab endas kasutajakogemuse testide läbiviimist sihtgruppi kuuluvate inimeste peal, nende intervjueerimist ja tulemuste analüüsi.

UX audit

Veebisaidi kasutajakogemuse (UX) analüüs. Selgitame välja kõik UX vead ja vajakajäämised sinu veebisaidil ning pakume välja lahendused.

Google Analytics ja Console sidumine

Google Analytics salvestab andmeid veebilehe külastatavuse kohta - milliseid lehti külastatakse, kelle poolt, kuidas ja kust lehele saabutakse, kui kaua lehel viibitakse jm.

Google Search Console aitab kontrollida veebisaidi indekseerimist otsingumootorite poolt ja optimeerida sait võimalikult leitavaks ja nähtavaks.

Analüütika on väärtuslik, sest annab Sulle hea ülevaate sellest, kas leht täidab oma eesmärki. Saadud andmete põhjal saad teha paremaid ärilisi otsuseid.

Facebook Pixel

Facebook Pixel on koodijupp, mis veebilehele paigutades jälgib ja salvestab informatsiooni Facebooki kasutajate ja nende käitumise kohta Sinu lehel.

Saadud andmeid saab kasutada näiteks Facebooki reklaamide sihipärasel suunamisel kindlatele Facebooki kasutajatele või kasutajategruppidele, kes kõige tõenäolisemalt tehinguid sooritaks.

Veebilehe kiiruse optimeerimine

Veebisaidi optimeerimine nii, et kõik lehed avaneksid võimalikult kiiresti. See on oluline nii kasutajakogemuse parandamiseks kui ka SEO puhul.

Aeglaselt avanevad veebilehed ärritavad külastajat ja suureneb tõenäosus, et nad liiguvad edasi hoopis Sinu konkurendi lehele. Samuti on lehe kiirus oluline SEO juures - Google annab otsingutulemuses eelise kiiresti avanevatele veebisaitidele.

Pildipanga kasutus

Internetist leitavad pildid (nt Google pildiotsingu kaudu) on enamasti autoriõigustega kaitstud. Pakume juurdepääsu suurele tasulisele pildipangale, kust leitavad pildid tulevad koos kasutuslitsentsiga.

Veebilehe haldamine

Veebilehe haldus hõlmab endas regulaarset: tekkivate vigade parandamist, moodulite uuendamist, vajadusel sisu ja tekstide ajakohastamist jm.

Jäta see tülikas veebilehega tegelemine meie mureks ja tee nii oma elu lihtsamaks.

Lisaturvalisus

Turvalisusega seonduvad lisatööd, sh lisaturvalisuse mooduli paigaldamine veebilehele (kaitseks võimalike paroolilekete ja andmebaaside või veebilehe rünnakute eest), vajadusel SSL sertifikaadi paigaldamine.

Veebisaidi backup

Regulaarne varundamine, et võimalike eksimuste või rünnakute korral oleks alati võimalik veebisait taastada.

Google My Business

Google My Businees on kui Sinu ettevõtte digitaalne visiitkaart, mida kuvatakse Google otsingus kohe peale reklaame ja enne orgaanilisi otsingutulemusi.

GMB profiil võimaldab potentsiaalsetel klientidel saada kiiret infot sinu äri kohta. Nt, millal oled avatud, mis on Sinu aadress, mida täpsemalt müüd jne.
Kodulehe tegemine
Kodulehe haldus